Hakkımızda

Yılsan Mühendislik

 

YILSAN MÜHENDİSLİK İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

YILSAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT 2020 YILINDA KURULMUŞ OLUP; HEDEFLERİ, FARK YARATAN GİRİŞİMCİ RUHU VE DENEYİMLİ KADROSU İLE RESMİ KURUM VE ÖZEL SEKTÖRE AİT HAFRİYAT, NAKLİYAT, MADENCİLİK, YOL VE ALTYAPI TAAHHÜT İŞLERİ PROJELERİNİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

YARATICILIĞINA BAĞLI KALARAK HAYALLERİNİ GERÇEKÇİ İDDİALARA DÖNÜŞTÜRÜRKEN, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN, BAHANE ÜRETMEDEN KURULDUĞU GÜNDEN BERİ SÜRDÜRDÜĞÜ İŞ DİSİPLİNİ İÇERİSİNDE ÇITASINI YÜKSELTMEKTEDİR. BUNU KENDİNE İLKE EDİNEN YILSAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT; PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRİRKEN AYNI DUYARLILIKTA HAREKET ETMEKTEDİR. FİRMAMIZIN MÜTEAHHİTLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ HER PROJEYE UZMAN ÇAĞDAŞ BAKIŞ AÇISIYLA YAKLAŞARAK; TÜM SÜREÇLERDE EMEĞİ GEÇEN HERKESİN, PROJENİN ÖZÜYLE BÜTÜNLEŞMESİNİ SAĞLAYARAK MÜKEMMEL BİR İŞBİRLİĞİ VE TAKIM RUHU OLUŞMASINI SAĞLAMAKTADIR.

TÜRKİYE VE ULUSLARARASI İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YENİLİKÇİ, KALİTE ODAKLI BİR KURUMSAL MARKA OLMAK HEDEFİNDEYİZ VE BU HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİRKEN ÇAĞIN GEREKLERİNİ ALANINDA TİTİZLİKLE UYGULAYARAK, EN DEĞERLİ KAYNAĞI OLAN ÇALIŞANININ GÜCÜNE, DESTEĞİNE VE BİLGİSİNE İNANARAK BULUNDUĞU KONUMU KORUYACAKTIR.

YİNE DÜNYA STANDARTLARINDA PROJELER ÜRETMEYE, BU YOLLA ULUSLARARASI SEKTÖR VE TÜRK İNŞAAT SEKTÖRÜNE BÜYÜK KATKILAR SUNMAYA DEVAM EDECEKTİR.

YILSAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT OLARAK ‘BAŞARI BİR YOLCULUKTUR, VARIŞ NOKTASI DEĞİL.’ DİYOR VE SİZLERİ YOLCULUĞUMUZA EŞLİK ETMEK ÜZERE PROJELERİME GÖZ ATMAYA DAVET EDİYORUZ.

 

Karabaş Mah. Belde Sok. Ekşi İş Merkezi  No: 5/101 İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE  +90 262 332 19 05   info @yilsanmuhendislik.comHer türlü hafriyat işlerinizde Yilsan Mühendislik hizmetinizde.

Hafriyat işleriniz için ofisimize gelerek, iletişim sayfamızdan mail atarak ya da numaralarımızdan arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Abone Ol

e-posta listemize katılın